Szamba betonowe Wyszków

Wybudowanie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania własnego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gruntu, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie budowy zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się także produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Wyszków

Szambo z koparką Wyszków

Wiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest wśród wielu nowoczesnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn dostarczamy zbiornik na miejsce, koparką robimy dół i umieszczamy tam komorę. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania warzyw, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do czyszczenia auta czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.