Szamba betonowe Ząbki

Przyłączenie wody i ścieków to główne wyzwanie czekające na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Możesz to zrealizować ekspresowo, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, lecz również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe produkujemy z uwzględnieniem najlepszej klasy produktów. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a tym samym także szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zapewni komfort użytkowania bez strachu o przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód podziemnych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, dlatego zapewniamy pełne usługi polegające na zrobieniu wykopu koparką i ustawieniu tam szamba, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy, aby przekonać się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Ząbki

Producent szamb betonowych Ząbki

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom wsypywanym regularnie do sedesu oczyszczać elementy stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do gruntu. To wyjście pozwala skierować część wody do przyrody. Proponujemy także specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego opróżniania nieczystości, w zależności od tego, jakiej kubatury jest zbiornik, oraz jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo atrakcyjne – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od rozmiaru zbiornika i regionu dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci kupują uśrednione rozmiary dla konkretnej liczby osób w domu. Aby rzadziej opróżniać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pozwalają gromadzić deszczówkę podczas deszczu i akumulować ją na czas upałów. Troszcząc się o środowisko najlepiej zamontować zbiornik betonowy, który będzie funkcjonował nawet kilkaset lat! Umożliwia ciągły dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty sposób na to, żeby nawadniać swoje warzywa bezkosztową deszczówką lub myć auto. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów oraz prac, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!