Szamba betonowe Zakroczym

Wybudowanie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gruntu, oraz wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zamówienie wykopania szamba o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie dopasowania najlepszego rozwiązania. Trudnimy się także wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Zakroczym

Szambo z koparką Zakroczym

Wiemy, że budowa domu to spora sprawa. Ciężko jest wśród mnóstwa innowacyjnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn dostarczamy szambo na posesję, koparką robimy wykop i umieszczamy tam szambo. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność domowników, lecz również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania roślin, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć również do mycia samochodu czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.