Szamba betonowe Żelechów

Wybudowanie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, lub wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gleby, a wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie budowy zbiornika o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się także wyrobem komór, transportem na miejsce, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Żelechów

Szambo z koparką Żelechów

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Trudno jest wśród wielu nowoczesnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu przywozimy zbiornik na posesję, koparką robimy dół i umieszczamy tam komorę. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy kupnie szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, lecz także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie deszczówki z rynien budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania kwiatów, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć również do czyszczenia samochodu czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.