Szamba betonowe Zielonka

Wybudowanie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, lub wykopania własnego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gleby, a wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zlecenie wykopania zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się również wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Zielonka

Szambo z koparką Zielonka

Rozumiemy, że budowa domu to spora sprawa. Trudno jest spośród mnóstwa innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Problematyczna jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu przywozimy zbiornik na miejsce, koparką robimy dół i wbudowujemy tam komorę. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, ale również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie wód opadowych z rynien budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć także do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.