Szamba betonowe Byczyna

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, bądź wykonania swojego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gleby, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie budowy szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się także produkcją komór, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Byczyna

Szambo z koparką Byczyna

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Ciężko jest spośród mnóstwa innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Problematyczna bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn dostarczamy zbiornik na miejsce, koparką robimy dół i wbudowujemy tam komorę. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, lecz również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z rynien domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do czyszczenia auta czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.