Szamba betonowe Dobrodzień

Postawienie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykopania własnego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gleby, a wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zlecenie budowy zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się także produkcją prefabrykatów, transportem na działkę, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Dobrodzień

Szambo z koparką Dobrodzień

Rozumiemy, że budowa domu to spora presja. Trudno jest wśród wielu nowoczesnych technologii wybrać najlepszy. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu przywozimy szambo na miejsce, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, ale także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z rynien domu i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania kwiatów, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do mycia samochodu czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.