Szamba betonowe Głogówek

Posiadanie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, lub wykopania własnego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gruntu, a wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zlecenie wykopania szamba o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się także produkcją komór, dowiezieniem na miejsce, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Głogówek

Szambo z koparką Głogówek

Wiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Trudno jest wśród wielu innowacyjnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn przywozimy zbiornik na miejsce, koparką robimy dół i wbudowujemy tam szambo. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, lecz również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie deszczówki z rynien domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę wodę używa się do pielęgnowania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do mycia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.