Szamba betonowe Głubczyce

Posiadanie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gruntu, a wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zlecenie wykopania zbiornika o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się także produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Głubczyce

Szambo z koparką Głubczyce

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Ciężko jest spośród mnóstwa innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn dostarczamy szambo na miejsce, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam komorę. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie deszczówki z rynien budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę wodę używa się do pielęgnowania roślin, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do czyszczenia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.