Szamba betonowe Głuchołazy

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gruntu, a wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zamówienie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania. Trudnimy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Głuchołazy

Szambo z koparką Głuchołazy

Wiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Ciężko jest wśród mnóstwa nowoczesnych technologii wybrać najlepszy. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn przywozimy zbiornik na miejsce, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam komorę. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, ale także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania kwiatów, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć również do mycia samochodu czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.