Szamba betonowe Kietrz

Przyłączenie wody oraz kanalizacji to najważniejsze wyzwanie czekające na posiadacza własnego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać ekspresowo, solidnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, ale też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z użyciem światowej jakości materiałów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zapewni komfort korzystania bez obaw o wylewanie się ścieków do gruntu, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, toteż zapewniamy kompleksowe prace polegające na zrobieniu wykopu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej marki, aby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Kietrz

Producent szamb betonowych Kietrz

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom dodawanym regularnie do rur oczyszczać fragmenty stałe i przefiltrowaną wodę przesączać wprost do gruntu. To wyjście pozwala skierować większość wody do środowiska. Proponujemy także dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, i jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo ciekawe – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności zbiornika i regionu dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci kupują optymalne rozmiary dla wybranej liczby domowników. Żeby jak najrzadziej opróżniać zbiornik, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pozwalają gromadzić wodę opadową podczas ulewy i akumulować ją na okres nieurodzaju. Troszcząc się o środowisko warto zamontować pojemnik betonowy, który będzie służył aż kilkaset lat! Pozwala na stały dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy użyciu kurka lub węża. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, żeby nawadniać własne warzywa darmową wodą lub czyścić auto. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów oraz usług, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!