Szamba betonowe Korfantów

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gleby, oraz wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie budowy zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się także wyrobem komór, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Korfantów

Szambo z koparką Korfantów

Rozumiemy, że budowa domu to spora presja. Trudno jest wśród wielu nowoczesnych technologii wybrać najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn dostarczamy szambo na działkę, koparką robimy dół i umieszczamy tam komorę. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, lecz również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z orynnowania domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania roślin, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć także do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.