Szamba betonowe Krapkowice

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gruntu, a wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zlecenie budowy zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się również produkcją komór, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Krapkowice

Szambo z koparką Krapkowice

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest spośród mnóstwa innowacyjnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu dostarczamy zbiornik na miejsce, koparką robimy dół i wbudowujemy tam komorę. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, ale także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie wód opadowych z orynnowania budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć także do mycia auta czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.