Szamba betonowe Leśnica

Przyłączenie wody oraz ścieków to najważniejsze wyzwanie czekające na właściciela własnego domu. Możesz to zrealizować szybko, solidnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najkosztowniejsze, lecz też najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem światowej jakości materiałów. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zapewni wygodę użytkowania bez strachu o wylewanie się nieczystości do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Wiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas instalowania szamba, toteż zapewniamy kompleksowe usługi bazujące na zrobieniu dołu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a później połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skontaktuj się z pracownikiem naszej marki, żeby dowiedzieć się, które szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Leśnica

Producent szamb betonowych Leśnica

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom wsypywanym regularnie do sedesu oczyszczać części stałe i oczyszczoną wodę kierować wprost do ziemi. To rozwiązanie pozwala skierować większość wody do środowiska. Proponujemy także wygodne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego opróżniania nieczystości, w zależności od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, oraz jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle niskie – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości szamba i obszaru instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają uśrednione pojemności dla wybranej liczby domowników. Żeby rzadziej opróżniać zbiornik, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pozwalają gromadzić wodę opadową w trakcie ulewy i akumulować ją na czas suszy. Dbając o środowisko warto zbudować pojemnik betonowy, który będzie funkcjonował aż setki lat! Pozwala na ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, żeby nawadniać własne rośliny bezkosztową wodą albo czyścić samochód. Gwarantujemy wysoką jakość produktów oraz usług, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu prawdziwych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!