Szamba betonowe Lewin Brzeski

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gruntu, a wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie wykopania zbiornika o właściwej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się również wyrobem komór, transportem na miejsce, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Lewin Brzeski

Szambo z koparką Lewin Brzeski

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Ciężko jest wśród mnóstwa nowoczesnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu przywozimy szambo na miejsce, koparką robimy dół i wbudowujemy tam komorę. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, lecz także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie wód opadowych z rynien domu i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania roślin, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do mycia auta czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.