Szamba betonowe Namysłów

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gleby, a wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się także wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Namysłów

Szambo z koparką Namysłów

Rozumiemy, że budowa domu to spora sprawa. Trudno jest spośród wielu nowoczesnych produktów wybrać najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu przywozimy zbiornik na miejsce, koparką robimy wykop i umieszczamy tam szambo. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę domowników, ale również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie deszczówki z rynien domu i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę wodę używa się do podlewania roślin, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.