Szamba betonowe Olesno

Instalacja wodociągów i kanalizacji to najważniejsze zadanie oczekujące na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać ekspresowo, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym fachowcom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najdroższe, lecz też najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z uwzględnieniem światowej klasy materiałów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zagwarantuje swobodę korzystania bez strachu o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas kopania zbiornika, toteż oferujemy pełne prace polegające na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skonsultuj się z reprezentantem naszej marki, aby przekonać się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Olesno

Producent szamb betonowych Olesno

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym regularnie do kanalizacji oczyszczać fragmenty stałe i oczyszczoną wodę kierować bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pozwala skierować część wody do przyrody. Proponujemy również specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, oraz jak szybko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle niskie – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od rozmiaru zbiornika oraz regionu montażu. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci wybierają uśrednione rozmiary dla wybranej liczby domowników. Żeby jak najrzadziej opróżniać zbiornik, warto wybrać szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w grunt pozwalają gromadzić wodę opadową podczas ulewy i akumulować ją na czas suszy. Dbając o przyrodę najlepiej zbudować pojemnik z betonu, który będzie działał nawet setki lat! Umożliwia stały dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy pomocy kurka lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny sposób na to, aby nawadniać własne kwiaty darmową wodą lub myć auto. Gwarantujemy profesjonalną jakość wyrobów oraz prac, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!