Szamba betonowe Otmuchów

Instalacja wody i ścieków to główne zadanie czekające na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Można to wykonać ekspresowo, solidnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, ale też najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem najlepszej jakości surowców. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym również szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zapewni komfort korzystania bez obaw o wylewanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania szamba, dlatego zapewniamy kompleksowe usługi polegające na zrobieniu wykopu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej firmy, żeby upewnić się, jakie szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Otmuchów

Producent szamb betonowych Otmuchów

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym regularnie do rur filtrować fragmenty stałe i przefiltrowaną wodę przesączać wprost do gruntu. To rozwiązanie pomaga skierować większość wody do przyrody. Polecamy także dyskretne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania nieczystości, zależnie od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle niskie – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru zbiornika i regionu dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy kupują optymalne rozmiary dla wybranej liczby domowników. Żeby rzadziej opróżniać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pozwalają gromadzić wodę opadową w trakcie deszczu i akumulować ją na czas nieurodzaju. Dbając o środowisko warto zamontować pojemnik z betonu, który będzie funkcjonował aż setki lat! Umożliwia ciągły dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy pomocy kurka lub węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, aby nawadniać własne rośliny bezkosztową deszczówką lub myć auto. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!