Szamba betonowe Ozimek

Postawienie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gruntu, a wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem jest zamówienie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się także wyrobem komór, transportem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Ozimek

Szambo z koparką Ozimek

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Trudno jest spośród mnóstwa nowoczesnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn przywozimy szambo na posesję, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam komorę. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, lecz także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z orynnowania domu i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę używa się do podlewania warzyw, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do mycia auta czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.