Szamba betonowe Paczków

Postawienie domu łączy się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gleby, a wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zlecenie wykopania zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się także produkcją komór, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Paczków

Szambo z koparką Paczków

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Trudno jest wśród wielu innowacyjnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn przywozimy zbiornik na posesję, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam szambo. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, ale także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie deszczówki z rynien domu i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę używa się do podlewania roślin, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć także do mycia samochodu czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.