Szamba betonowe Praszka

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gleby, a wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zlecenie budowy zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najlepszego zbiornika. Trudnimy się także produkcją komór, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Praszka

Szambo z koparką Praszka

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Trudno jest spośród wielu innowacyjnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn przywozimy szambo na działkę, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam szambo. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, lecz również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie deszczówki z rynien domu i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania roślin, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do mycia auta czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.