Szamba betonowe Prószków

Posiadanie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gruntu, oraz wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zamówienie wykopania szamba o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się także produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Prószków

Szambo z koparką Prószków

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna presja. Ciężko jest spośród wielu innowacyjnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn dostarczamy zbiornik na miejsce, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam komorę. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy kupnie szamba warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z rynien domu i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.