Szamba betonowe Prudnik

Postawienie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gruntu, a wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zamówienie budowy zbiornika o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie wyboru najlepszego zbiornika. Zajmujemy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Prudnik

Szambo z koparką Prudnik

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Ciężko jest wśród mnóstwa innowacyjnych produktów wybrać najlepszy. Kłopotliwe jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn dostarczamy zbiornik na działkę, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam komorę. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku kilkuosobowego domu. Przy kupnie szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem podczas kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie wód opadowych z orynnowania domu i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do mycia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.