Szamba betonowe Strzelce Opolskie

Postawienie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gruntu, a wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zlecenie budowy szamba o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii dopasowania najlepszego zbiornika. Trudnimy się także wyrobem komór, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Strzelce Opolskie

Szambo z koparką Strzelce Opolskie

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Trudno jest spośród mnóstwa innowacyjnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu dostarczamy szambo na działkę, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam komorę. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, lecz także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z orynnowania domu i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę wodę używa się do podlewania warzyw, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć także do mycia auta czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.