Szamba betonowe Zawadzkie

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, bądź wykopania własnego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gleby, oraz wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zlecenie wykopania zbiornika o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się także produkcją prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Zawadzkie

Szambo z koparką Zawadzkie

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Ciężko jest spośród mnóstwa innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Kłopotliwe bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn dostarczamy zbiornik na miejsce, koparką robimy wykop i umieszczamy tam komorę. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, lecz także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie deszczówki z rynien budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania kwiatów, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć również do czyszczenia samochodu czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.