Szamba betonowe Zdzieszowice

Wybudowanie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, bądź wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gleby, a wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wylewanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie budowy zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się także produkcją komór, transportem na działkę, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Zdzieszowice

Szambo z koparką Zdzieszowice

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Ciężko jest spośród mnóstwa nowoczesnych technologii wybrać najlepszy. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu dostarczamy szambo na miejsce, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam szambo. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy kupnie szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, ale także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie deszczówki z orynnowania budynku i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę wodę używa się do pielęgnowania kwiatów, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do mycia auta czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.