Szamba betonowe Boguchwała

Wybudowanie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, bądź wykonania swojego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gruntu, a wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zamówienie wykopania zbiornika o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się również produkcją komór, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Boguchwała

Szambo z koparką Boguchwała

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Trudno jest spośród mnóstwa innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn dostarczamy szambo na działkę, koparką robimy dół i wbudowujemy tam komorę. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, ale również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie deszczówki z orynnowania budynku i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania kwiatów, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do mycia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.