Szamba betonowe Brzostek

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania własnego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gleby, oraz wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zlecenie budowy zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się także produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Brzostek

Szambo z koparką Brzostek

Wiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Trudno jest spośród mnóstwa nowoczesnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu przywozimy szambo na posesję, koparką robimy dół i wbudowujemy tam komorę. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę domowników, ale także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie deszczówki z rynien domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania roślin, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć również do czyszczenia auta czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.