Szamba betonowe Dukla

Przyłączenie wody i kanalizacji to główne zadanie czekające na posiadacza własnego budynku mieszkalnego. Możesz to zrealizować szybko, solidnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najkosztowniejsze, ale również najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z uwzględnieniem najlepszej klasy produktów. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a przez to także szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zapewni swobodę użytkowania bez strachu o wylewanie się nieczystości do ziemi, a tym samym – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, toteż oferujemy kompleksowe prace bazujące na wykonaniu wykopu koparką i ustawieniu tam szamba, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z pracownikiem naszej marki, aby przekonać się, jakie szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Dukla

Producent szamb betonowych Dukla

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym systematycznie do kanalizacji filtrować fragmenty stałe i oczyszczoną wodę kierować wprost do ziemi. To rozwiązanie pomaga skierować większość wody do środowiska. Proponujemy także dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle ciekawe – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości szamba i obszaru montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy kupują uśrednione pojemności dla konkretnej liczby osób w domu. Żeby rzadziej wylewać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pomagają zbierać deszczówkę w trakcie deszczu i trzymać ją na czas upałów. Troszcząc się o przyrodę warto zbudować pojemnik betonowy, który będzie działał aż kilkaset lat! Umożliwia ciągły dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy pomocy kranu albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, żeby podlewać własne kwiaty bezkosztową wodą lub myć samochód. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i usług, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!