Szamba betonowe Iwonicz-Zdrój

Przyłączenie wody i ścieków to istotne wyzwanie oczekujące na posiadacza nowego domu. Możesz to zrealizować szybko, solidnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym fachowcom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, lecz również najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe produkujemy z użyciem najlepszej klasy produktów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a przez to także szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zapewni komfort użytkowania bez obaw o przedostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie instalowania zbiornika, dlatego oferujemy kompleksowe prace polegające na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej marki, aby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Iwonicz-Zdrój

Producent szamb betonowych Iwonicz-Zdrój

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom wsypywanym systematycznie do rur oczyszczać fragmenty stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do ziemi. To wyjście pomaga przywrócić część wody do obiegu. Polecamy także specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego opróżniania nieczystości, zależnie od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle atrakcyjne – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru szamba oraz regionu instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci kupują optymalne rozmiary dla konkretnej liczby domowników. Żeby jak najrzadziej opróżniać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pomagają zbierać deszczówkę w trakcie ulewy i akumulować ją na czas suszy. Dbając o środowisko warto zbudować pojemnik betonowy, który będzie funkcjonował nawet kilkaset lat! Umożliwia stały dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy użyciu kranu albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny sposób na to, żeby podlewać swoje kwiaty bezkosztową wodą lub czyścić samochód. Zapewniamy najwyższą jakość produktów oraz prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!