Szamba betonowe Jedlicze

Instalacja wody i kanalizacji to główne zadanie oczekujące na właściciela nowego domu. Możesz to zrealizować ekspresowo, porządnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najkosztowniejsze, lecz również najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z użyciem światowej jakości surowców. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a tym samym także szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zapewni wygodę użytkowania bez obaw o przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód gruntowych. Wiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, dlatego zapewniamy pełne usługi polegające na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skonsultuj się z reprezentantem naszej firmy, żeby przekonać się, które szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Jedlicze

Producent szamb betonowych Jedlicze

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym regularnie do rur filtrować fragmenty stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do ziemi. To wyjście pomaga przywrócić większość wody do obiegu. Polecamy również specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego opróżniania nieczystości, w zależności od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo niskie – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru zbiornika i obszaru montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci kupują uśrednione pojemności dla konkretnej liczby osób w domu. Aby jak najrzadziej opróżniać zbiornik, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w grunt pomagają zbierać deszczówkę podczas ulewy i trzymać ją na czas nieurodzaju. Troszcząc się o środowisko warto zamontować zbiornik z betonu, który będzie służył aż kilkaset lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kurka lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny patent na to, aby nawadniać własne rośliny bezkosztową deszczówką lub czyścić samochód. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów oraz prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!