Szamba betonowe Kańczuga

Przyłączenie wody oraz ścieków to najważniejsze wyzwanie czekające na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać szybko, porządnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, ale również najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z użyciem światowej jakości produktów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zapewni wygodę korzystania bez strachu o przedostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, toteż oferujemy pełne prace polegające na zrobieniu dołu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skonsultuj się z pracownikiem naszej marki, aby upewnić się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Kańczuga

Producent szamb betonowych Kańczuga

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom wsypywanym regularnie do sedesu oczyszczać części stałe i przefiltrowaną wodę kierować bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pomaga skierować część wody do obiegu. Proponujemy także specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej pojemności jest pojemnik, oraz jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle ciekawe – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od rozmiaru zbiornika i obszaru dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy kupują uśrednione rozmiary dla konkretnej liczby osób w domu. Aby jak najrzadziej wylewać zbiornik, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pomagają zbierać deszczówkę podczas ulewy i trzymać ją na czas upałów. Troszcząc się o środowisko warto zamontować zbiornik z betonu, który będzie działał nawet kilkaset lat! Umożliwia stały dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy użyciu kranu lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny patent na to, aby podlewać swoje warzywa darmową wodą lub czyścić auto. Zapewniamy najwyższą jakość produktów oraz usług, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!