Szamba betonowe Kołaczyce

Instalacja wodociągów i kanalizacji to główne wyzwanie czekające na posiadacza własnego budynku mieszkalnego. Można to wykonać szybko, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem firmowym ekspertom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najkosztowniejsze, ale również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z wykorzystaniem najlepszej klasy surowców. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zapewni komfort użytkowania bez strachu o przedostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Wiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, dlatego oferujemy kompleksowe prace bazujące na wykonaniu dołu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z reprezentantem naszej firmy, aby przekonać się, które szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Kołaczyce

Producent szamb betonowych Kołaczyce

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom wsypywanym systematycznie do sedesu filtrować fragmenty stałe i przefiltrowaną wodę przesączać wprost do gruntu. To wyjście pozwala skierować część wody do obiegu. Proponujemy również wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania nieczystości, w zależności od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, i jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle ciekawe – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości zbiornika oraz regionu dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci wybierają uśrednione rozmiary dla wybranej liczby osób w domu. Żeby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pomagają gromadzić wodę opadową w trakcie deszczu i trzymać ją na okres nieurodzaju. Dbając o przyrodę warto zamontować pojemnik betonowy, który będzie funkcjonował nawet setki lat! Pozwala na stały dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kurka albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, żeby nawadniać własne warzywa bezkosztową deszczówką albo myć samochód. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów oraz prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!