Szamba betonowe Lubaczów

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania swojego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gleby, a wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem jest zamówienie budowy zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się także produkcją komór, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Lubaczów

Szambo z koparką Lubaczów

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna presja. Ciężko jest spośród wielu nowoczesnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn dostarczamy szambo na posesję, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam komorę. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, ale także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z orynnowania domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania kwiatów, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.