Szamba betonowe Narol

Posiadanie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania swojego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gruntu, a wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem jest zlecenie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się również wyrobem komór, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Narol

Szambo z koparką Narol

Rozumiemy, że budowa domu to spora sprawa. Trudno jest wśród wielu innowacyjnych technologii wybrać najlepszy. Kłopotliwe jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu dostarczamy szambo na posesję, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam szambo. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, ale także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie wód opadowych z rynien domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę wodę używa się do podlewania kwiatów, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.