Szamba betonowe Nisko

Instalacja wody i ścieków to najważniejsze wyzwanie oczekujące na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać szybko, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, lecz też najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem światowej jakości materiałów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zagwarantuje swobodę użytkowania bez obaw o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, toteż zapewniamy pełne usługi bazujące na zrobieniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej firmy, aby przekonać się, które szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Nisko

Producent szamb betonowych Nisko

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom wsypywanym systematycznie do rur filtrować elementy stałe i oczyszczoną wodę przesączać bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pomaga przywrócić część wody do środowiska. Polecamy również dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, oraz jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo niskie – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od pojemności zbiornika i regionu dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy wybierają optymalne pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Żeby rzadziej wylewać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w grunt pozwalają zbierać wodę opadową w trakcie deszczu i trzymać ją na czas suszy. Dbając o przyrodę warto zamontować pojemnik z betonu, który będzie działał nawet kilkaset lat! Pozwala na stały dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy pomocy kurka albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, żeby nawadniać własne kwiaty darmową deszczówką albo myć auto. Zapewniamy wysoką jakość produktów i usług, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!