Szamba betonowe Nowa Dęba

Przyłączenie wodociągów oraz ścieków to najważniejsze wyzwanie czekające na właściciela własnego domu. Można to wykonać ekspresowo, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, lecz również najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z wykorzystaniem najlepszej klasy produktów. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a tym samym także szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zagwarantuje komfort użytkowania bez strachu o przedostawanie się nieczystości do ziemi, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, dlatego zapewniamy pełne usługi bazujące na zrobieniu wykopu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z reprezentantem naszej marki, żeby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Nowa Dęba

Producent szamb betonowych Nowa Dęba

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom wsypywanym systematycznie do kanalizacji filtrować części stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do gruntu. To rozwiązanie pomaga skierować część wody do obiegu. Proponujemy także dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego wylewania ścieków, w zależności od tego, jakiej pojemności jest pojemnik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle atrakcyjne – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od pojemności szamba i regionu instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci wybierają uśrednione pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Żeby jak najrzadziej wylewać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pozwalają gromadzić deszczówkę podczas ulewy i trzymać ją na okres upałów. Dbając o środowisko najlepiej zbudować pojemnik z betonu, który będzie działał nawet kilkaset lat! Umożliwia ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy pomocy kurka lub węża. Nasze tanie zbiorniki to świetny patent na to, żeby podlewać swoje rośliny bezkosztową wodą lub czyścić auto. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów oraz usług, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu prawdziwych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!