Szamba betonowe Nowa Sarzyna

Wybudowanie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gruntu, a wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy pamiętać, że wypompowywanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zlecenie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się także wyrobem komór, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Nowa Sarzyna

Szambo z koparką Nowa Sarzyna

Wiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Trudno jest spośród mnóstwa innowacyjnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu dostarczamy szambo na posesję, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam komorę. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, lecz również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie wód opadowych z rynien domu i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę używa się do podlewania warzyw, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.