Szamba betonowe Pruchnik

Podłączenie wodociągów oraz kanalizacji to istotne zadanie czekające na posiadacza własnego budynku mieszkalnego. Można to zrealizować szybko, porządnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najkosztowniejsze, lecz również najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z uwzględnieniem najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu są wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zagwarantuje komfort użytkowania bez obaw o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, dlatego oferujemy pełne usługi polegające na zrobieniu wykopu koparką i umieszczeniu tam szamba, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej marki, żeby przekonać się, które szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Pruchnik

Producent szamb betonowych Pruchnik

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom dodawanym systematycznie do kanalizacji filtrować elementy stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do gruntu. To rozwiązanie pozwala skierować większość wody do środowiska. Polecamy także dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, oraz jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle ciekawe – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od pojemności zbiornika i obszaru dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy kupują uśrednione rozmiary dla wybranej liczby domowników. Aby jak najrzadziej wylewać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w grunt pomagają zbierać deszczówkę podczas deszczu i trzymać ją na okres nieurodzaju. Troszcząc się o przyrodę najlepiej zamontować pojemnik z betonu, który będzie służył nawet kilkaset lat! Umożliwia stały dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, żeby nawadniać własne warzywa bezkosztową wodą albo myć samochód. Gwarantujemy profesjonalną jakość wyrobów oraz usług, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!