Szamba betonowe Przecław

Instalacja wodociągów i ścieków to główne zadanie czekające na właściciela własnego domu. Można to zrealizować ekspresowo, solidnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, ale również najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z użyciem światowej klasy surowców. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a tym samym również szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zagwarantuje wygodę korzystania bez strachu o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas kopania zbiornika, toteż zapewniamy pełne usługi polegające na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z reprezentantem naszej marki, aby dowiedzieć się, które szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Przecław

Producent szamb betonowych Przecław

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom dodawanym regularnie do rur oczyszczać elementy stałe i oczyszczoną wodę kierować wprost do ziemi. To rozwiązanie pozwala skierować większość wody do obiegu. Polecamy również wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo ciekawe – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości szamba oraz regionu instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy wybierają uśrednione rozmiary dla wybranej liczby domowników. Żeby rzadziej wylewać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pomagają gromadzić deszczówkę w trakcie ulewy i akumulować ją na czas upałów. Dbając o środowisko warto zbudować zbiornik z betonu, który będzie służył aż kilkaset lat! Umożliwia stały dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy pomocy kurka lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, aby nawadniać swoje warzywa darmową deszczówką albo czyścić auto. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów i prac, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!