Szamba betonowe Radomyśl Wielki

Posiadanie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, bądź wykonania własnego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gruntu, oraz wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem jest zamówienie wykopania szamba o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się także produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Radomyśl Wielki

Szambo z koparką Radomyśl Wielki

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Ciężko jest spośród wielu innowacyjnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu dostarczamy zbiornik na miejsce, koparką robimy wykop i umieszczamy tam komorę. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, ale także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z orynnowania budynku i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania warzyw, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć także do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.