Szamba betonowe Radymno

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, bądź wykopania własnego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gleby, a wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wylewanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie wykopania zbiornika o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się także wyrobem komór, dowiezieniem na miejsce, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Radymno

Szambo z koparką Radymno

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Ciężko jest spośród wielu innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn dostarczamy szambo na działkę, koparką robimy dół i wbudowujemy tam komorę. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, ale także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z orynnowania budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę wodę używa się do podlewania roślin, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do mycia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.