Szamba betonowe Rudnik nad Sanem

Wybudowanie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, bądź wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gleby, a wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem jest zlecenie budowy zbiornika o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się także wyrobem komór, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Rudnik nad Sanem

Szambo z koparką Rudnik nad Sanem

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu dostarczamy szambo na posesję, koparką robimy dół i umieszczamy tam komorę. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, lecz także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie deszczówki z rynien budynku i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę używa się do podlewania kwiatów, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do mycia auta czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.