Szamba betonowe Rymanów

Wybudowanie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do kanalizacji, lub wykopania swojego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gleby, oraz wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zlecenie wykopania szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania. Trudnimy się również produkcją prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Rymanów

Szambo z koparką Rymanów

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Trudno jest wśród wielu innowacyjnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn dostarczamy zbiornik na posesję, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam szambo. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, ale także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z rynien domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.