Szamba betonowe Sieniawa

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania swojego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gruntu, a wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zamówienie budowy zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii dopasowania najlepszego zbiornika. Trudnimy się także wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Sieniawa

Szambo z koparką Sieniawa

Wiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Ciężko jest wśród mnóstwa nowoczesnych produktów wybrać najlepszy. Kłopotliwe bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn dostarczamy zbiornik na działkę, koparką robimy dół i wbudowujemy tam komorę. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, lecz także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z rynien domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania kwiatów, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć także do mycia auta czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.