Szamba betonowe Strzyżów

Przyłączenie wodociągów i ścieków to najważniejsze wyzwanie oczekujące na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Można to wykonać ekspresowo, solidnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem naszym fachowcom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, ale też najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe produkujemy z użyciem światowej jakości materiałów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym również szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zapewni swobodę korzystania bez strachu o wylewanie się nieczystości do gruntu, a tym samym – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania zbiornika, toteż oferujemy kompleksowe prace polegające na wykonaniu wykopu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skontaktuj się z pracownikiem naszej marki, aby przekonać się, które szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Strzyżów

Producent szamb betonowych Strzyżów

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom dodawanym systematycznie do kanalizacji filtrować fragmenty stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do ziemi. To wyjście pozwala skierować większość wody do środowiska. Polecamy również dyskretne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania nieczystości, w zależności od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, i jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo atrakcyjne – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru szamba oraz regionu dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci kupują optymalne rozmiary dla wybranej liczby domowników. Aby jak najrzadziej wylewać zbiornik, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pozwalają gromadzić deszczówkę podczas ulewy i trzymać ją na czas suszy. Troszcząc się o przyrodę najlepiej zbudować zbiornik z betonu, który będzie funkcjonował nawet setki lat! Pozwala na ciągły dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kranu albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, żeby podlewać własne rośliny darmową wodą albo myć samochód. Gwarantujemy profesjonalną jakość wyrobów i usług, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!