Szamba betonowe Tyczyn

Przyłączenie wody i ścieków to najważniejsze zadanie czekające na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Możesz to zrealizować ekspresowo, porządnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najdroższe, lecz również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe produkujemy z uwzględnieniem światowej jakości materiałów. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to także szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zagwarantuje swobodę użytkowania bez strachu o wylewanie się ścieków do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie instalowania zbiornika, toteż oferujemy pełne usługi polegające na zrobieniu wykopu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej marki, żeby upewnić się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Tyczyn

Producent szamb betonowych Tyczyn

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom wsypywanym systematycznie do kanalizacji oczyszczać elementy stałe i oczyszczoną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To wyjście pomaga skierować część wody do przyrody. Polecamy również dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego opróżniania ścieków, zależnie od tego, jakiej pojemności jest pojemnik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo atrakcyjne – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności zbiornika oraz obszaru instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci wybierają optymalne rozmiary dla wybranej liczby domowników. Żeby rzadziej wylewać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pomagają gromadzić wodę opadową w trakcie deszczu i akumulować ją na czas nieurodzaju. Dbając o środowisko najlepiej zbudować pojemnik betonowy, który będzie działał aż setki lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy pomocy kurka albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, żeby nawadniać swoje rośliny darmową deszczówką lub myć samochód. Zapewniamy wysoką jakość wyrobów oraz usług, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!