Szamba betonowe Zaklików

Instalacja wody i ścieków to najważniejsze wyzwanie oczekujące na posiadacza nowego domu. Możesz to zrealizować ekspresowo, porządnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najdroższe, lecz też najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a tym samym również szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zagwarantuje komfort korzystania bez strachu o przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas instalowania szamba, toteż oferujemy kompleksowe prace polegające na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z pracownikiem naszej marki, żeby przekonać się, które szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Zaklików

Producent szamb betonowych Zaklików

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym regularnie do rur filtrować fragmenty stałe i oczyszczoną wodę przesączać wprost do gruntu. To rozwiązanie pozwala przywrócić część wody do obiegu. Proponujemy także dyskretne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego wylewania ścieków, w zależności od tego, jakiej pojemności jest pojemnik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo niskie – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności zbiornika i obszaru dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy kupują optymalne rozmiary dla konkretnej liczby osób w domu. Aby rzadziej wylewać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pomagają zbierać deszczówkę w trakcie deszczu i akumulować ją na czas suszy. Troszcząc się o przyrodę najlepiej zamontować zbiornik betonowy, który będzie działał nawet setki lat! Umożliwia ciągły dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy pomocy kranu lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny sposób na to, żeby podlewać własne kwiaty bezkosztową wodą lub myć auto. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów oraz prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!