Szamba betonowe Augustów

Podłączenie wodociągów oraz kanalizacji to istotne zadanie czekające na właściciela nowego domu. Możesz to wykonać szybko, solidnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najkosztowniejsze, ale również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem najlepszej jakości produktów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a przez to także szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zagwarantuje wygodę użytkowania bez obaw o wylewanie się ścieków do ziemi, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, dlatego oferujemy kompleksowe usługi polegające na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z pracownikiem naszej marki, aby upewnić się, które szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Augustów

Producent szamb betonowych Augustów

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom dodawanym regularnie do sedesu oczyszczać części stałe i oczyszczoną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pozwala przywrócić część wody do środowiska. Polecamy również specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego opróżniania ścieków, zależnie od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo niskie – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru zbiornika i obszaru instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy kupują uśrednione pojemności dla konkretnej liczby osób w domu. Aby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pozwalają gromadzić deszczówkę w trakcie ulewy i trzymać ją na czas suszy. Dbając o środowisko warto zbudować zbiornik betonowy, który będzie służył aż kilkaset lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy użyciu kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, aby podlewać swoje warzywa darmową deszczówką albo myć samochód. Gwarantujemy wysoką jakość wyrobów oraz prac, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!