Szamba betonowe Biała

Instalacja wody oraz kanalizacji to główne zadanie czekające na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Można to zrealizować ekspresowo, solidnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najkosztowniejsze, ale też najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem światowej klasy materiałów. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zapewni komfort korzystania bez strachu o wylewanie się nieczystości do ziemi, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie kopania zbiornika, dlatego oferujemy pełne prace bazujące na zrobieniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej firmy, żeby upewnić się, które szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Biała

Producent szamb betonowych Biała

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom wsypywanym systematycznie do kanalizacji filtrować fragmenty stałe i przefiltrowaną wodę kierować bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pomaga przywrócić większość wody do obiegu. Polecamy również dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego wylewania nieczystości, w zależności od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle atrakcyjne – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności zbiornika oraz obszaru montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci wybierają optymalne pojemności dla konkretnej liczby osób w domu. Żeby rzadziej wylewać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pozwalają gromadzić deszczówkę w trakcie deszczu i akumulować ją na okres nieurodzaju. Troszcząc się o przyrodę warto zamontować pojemnik betonowy, który będzie służył nawet setki lat! Pozwala na ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kurka lub węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny sposób na to, aby nawadniać swoje rośliny darmową deszczówką lub myć samochód. Zapewniamy wysoką jakość produktów i prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!